Masz pytania?
skontaktuj się ze mną
695 - 195 - 712
  • 13.png

Opinie

"Przede wszystkim zyskałam więcej wiary w siebie. Zaczęłam wreszcie też myśleć o sobie dostrzegać swoje potrzeby. Mimo lęku wszystkie trudności pokonuję"
- X

"Sesja u Pani Rudowskiej daje możliwość wygadania się i samému wyciągnięcia wniosków oraz podniesienia na duchu. Jestem wdzięczna sobie, że saczynam myśleć pozytywnie, że jednak jest to dla mnie dobre. Cieszę się, że jestem spokojna"
- Monika

"Rozmowy z Panią Joanną pomagają mi przetrwać bardzo trudne chwile. Dają szeroki obraz jak zachowywać się w konfilktach z mężem z wykorzystaniem szacunku dla obu stron oraz odkrywaniem swoich własnych praw. Podczas tej terapiijest mi o wiele łatwiej zapanować nad negatywnymi emocjami co zaczyna mi też przynosić większą radość głównie w rodzicielstwie. Przestaję siebie widzieć jako "nikogo" a zauważać, że też wiele znaczę."
- oczekująca

"Polecam terapię u Pani Joanny ;-) wiem co mówię ;-) Pani Joanna potrafi wysłuchać, ale jak trzeba to i wskazać pacjentowi właściwą drogę ;-) najważniejsza jest jednak praca nad sobą w terapii i po terapii ;-)
Pozdrawiam ciepło ;-)"
- Weronika

"Pamiętam sytuację, w której osoba polecająca mi Panią Joannę powiedziała, że ta kobieta wyciągnie mnie na prostą. Byłam wtedy w strasznym stanie emocjonalnym. Dziś mija ponad rok od pierwszej sesji i wiem, że nikt tak nie potrafi nazwać moich myśli po imieniu, trafić w sedno i wytłumaczyć jak naprawdę jest. Pani Joanna bardzo wiele zmieniła w zbudowaniu we mnie wewnętrznego spokoju i harmonii. Sesje są wspaniałym przeżyciem od szczerego śmiechu po łzy i wylewania żalu. Szczerze polecam każdej zagubionej osobie znaleźć kogoś takiego jak Pani Rudowska."
- LG

"Dzięki terapii... uczę się żyć od nowa nie oglądając się wstecz. Nieraz bywa ciężko, ale teraz wiem jak pokonać przeszkody które stoją na mojej drodze. Przed terapią ukrywałam słabość, ból, złość – co mnie wykańczało. Teraz nie chowam się z nimi pod koc, tylko wyrażam je głośno i akceptuję."
- Marzena

"Praca, praca, praca... nad sobą
Ciężka, mozolná, do skutku
Dzięki terapii wiem jakimi narzędziami mam się posługiwać aby być coraz lepszą, i lepszą... dla siebie
Bo przecież ja jestem, istnieję, i mam prawo żyć... z Tobą"
- R.

"Dzięki terapii wychodzę z najsilniejszym dla mnie zasobem – stawianiem i bronieniem własnych granic w związku i w innych relacjach międzyludzkich. Czuję się silniejsza, bardziej dowartościowana jako kobieta, wiem jak bardzo ważna jest przestrzeń osobista jak również w moich osobistych, bliskich relacjach. Wiem jak bardzo ważna jest asertywność, stawianie sobie celów i postanowień. Grunt to dla mnie pozytywne myślenie i pozytywne nastawienie do życia. Zdrowie, szacunek, zaufanie i pracę stawiam za priorytet w moim życiu. Terapia, ale najważniejsza była moja praca nad sobą, żeby dojść do punktu, w którym teraz się znajduję, a ten punkt to satysfakcja i zadowolenie, że mogłam poradzić sobie z moimi największymi problemami i rozterkami.
Jestem z siebie dumna :)"
- ISKIERKA